ДОВІДКА ПРО СКЛАД СІМ’Ї!

 

 

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Наказом Міністерства соціальної політики України від 17.07.2019 року № 1106 визнано нечинним наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 року № 204

«Про затвердження форми Декларації про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, та довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 13.08.2003 року за № 709/8030.

 

Враховуючи вищезазначене, довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні / будинку осіб більше не видається.

Відповідно до абзацу 8 статті 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» документом, який видається органом реєстрації особі за її вимогою та підтверджує реєстрацію місця проживання або місця перебування особи, є довідка про реєстрацію місця проживання.

Форма довідки про реєстрацію місця проживання особи наведена у додатку №13 постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру».

Для отримання довідки, якщо необхідно, про реєстрацію місця проживання необхідно особисто звернутись (крім внутрішньо переміщених осіб) до Центру надання адміністративних послуг Сіверської міської ради за адресою: м. Сіверськ, вул. Центральна, 8.

Додаткова інформація за телефоном: 0997256077

 

Бережіть себе і своїх рідних!

Сервіси

Електронні послуги

За допомогою даного переліку послуг Ви зможете обрати та замовити послугу в електронному вигляді без відвідування Центру надання адміністративних послуг

Персональний кабінет

За допомогою Персонального кабінету можна замовляти послуги в електронному вигляді надсилати електронні звернення та ін.

Перевірити стан послуги

За допомогою даного сервісу Ви зможете перевірити стан Вашої послуги ввівши в необхідні поля форми код зворотнього зв'язку

Оцінювання якості обслуговування

За допомогою даного сервісу Ви зможете провести оцінювання якості обслуговування в Центрі надання адміністративних послуг